6756289
teemeise@teemeise.ee
Cart0Item(s)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.
Eelmine

TIME TIMER PLUS 20min, 14x18cm VALGE

Eelmine

KELL TIME TIMER MEDIUM 60min, 19x19cm

TIME TIMER PLUS 5min, 14x18cm VALGE

(Haridus)Asutuse soodushinda näete, kui logite sisse või kui küsite endale paroolid


Tootekood: 4741636105801

Kiirülevaade

Time Timer® PLUS on suure käepidemega kaasaskantav visuaalne timer, mis võimaldab nii lastel kui täiskasvanutel taimerit mugavalt kaasa võtta, kui nad liiguvad tegevusest teise. Vastupidav Time Timer® PLUS sisaldab kaitsvat läbipaistvat sihverplaadi katet, helitugevuse juhtnuppu valikulise helisignaali helitugevuse reguleerimiseks, käepidet ja Time Timerile iseloomulikku ikoonilist värvilist antistaatilist ketast. Kasutamiseks on vajalik üks AA patarei (ei kuulu komplekti).
Algselt 60-minutilise kestvusega Time Timer® PLUS on laienenud ka 5-minutilise, 20-minutilise ja 120-minutilise kestvusega variantideks - igaks tegevuseks sobiv taimer!
Time Timer® aja nähtavaks tegemise abivahend, mida kasutavad paljude elualade inimesed (pedagoogid, firmajuhid, terapeudid jne). See mehhaaniline visuaalne taimer muudab aja kasutaja jaoks abstraktsest konkreetseks. Sa näed oma silmaga, kui palju aega reaalselt (minuteid) on järele jäänud mingi uue tegevuse alustamiseks või vana lõpetamiseks. Aitab harjutada ajamõistest arusaamist nõrgenenud või kahjustunud ajatajuga inimestel, võimaldab igapäevaseid tegevusi ja toiminguid organiseerida ja struktureerida ning on on saadaval erinevaid mudeleid: suuremaid võib riputada nii seinale, asetada lauale, kinnitada magnetilisele tahvlile, kuid näiteks väikese Time Timeri® võid vabalt ka kotti või taskusse pista ja välja minnes kaasa võtta.

Kiirülevaade

Toode tellimisega
Tarneaeg tavapäraselt (NB! Viiruse tõttu võimalikud viivitused) ca 21 päeva

66,15 €

Lisainformatsioon

Kaal 0.0010
Ühik TK
Tootja MB
Tarneaeg kui pole laos tavapäraselt (NB! Viiruse tõttu võimalikud viivitused) ca 21
code5 4741636105801

Viimati vaadatud tooted