6756289
teemeise@teemeise.ee
Cart0Item(s)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Koolidele, lasteasutustele, huviringidele

Meie tooted on suurepärased just kasutamiseks koolides, lasteasutustes, huviringides ja mujal, kus käsitöö-, kunsti-, mängu-, muusika-, spordi- või muid "huvilisi" rohkem koos on. Seepärast on paljud meie pakendid ka väike-hulgipakendid, et pakkuda paremat hinda pakendamise, transpordi jm. sellise kulu arvelt. TÄHELEPANU -  MEIE PÕHILINE TEGEVUSSUUND ON SUUNATUD HARIDUSASUTUSTELE JA ME PAKUME HARIDUSASUTUSTELE OLULIST HINNASOODUSTUST VÕRRELDES KODULEHEL KUVATUD (SOODUS)HINDADEGA. Seetõttu, kui olete haridusasutus või ka õpetaja ja leiate, et meie poolt pakutavad tooted on teile huvipakkuvad, siis võtke meiega ühendust teemeise@teemeise.ee või telefonil +372 6756289 ning teile väljastatakse hulgiostjale vajalikud kasutajatunnused ja salasõnad, millega näete meie e-poes juba hulgihindu. Palun võtke meiega ühendust ka siis, kui soovite, et meie müügiesindaja tuleks teile külla tooteid tutvustama ja ka siis, kui te ei leia meie e-poest endale või oma lasteasutusele vajalikke tooteid. Meie laos on mitmeid tuhandeid, kuid meie partnerite ladudes ja nimekirjades on kümneid tuhandeid eri tooteid ja kindlasti leiame ka teile vajaliku.

NB! Haridusasutused ja lepingulised kliendid ostavad kaupu arve alusel ning neile saadetakse kokkulepitud maksetähtajaga arve koos kaubaga. Haridusasutuste ja Lepinguliste klientide puhul ettemaksu ei nõuta.
Kõikidele riigiasutustele saadetakse automaatselt xml - vormingus E-arve peale kauba väljastamist meie laost.

Tähelepanu! Me korraldame oma lasteasutustest klientidele ka piirkondlikke töötube, kus jagame ideid, tutvustame ning laseme teil endil proovida uusi materjale ja tooteid ning vahetame kogemusi. Mingeid rahalisi või kauba tellimise kohustusi sellega teile ei kaasne, kuid oleme tänulikud, kui aitate leida oma vallas või linnas töötoaks sobivad ruumid.