6756289
teemeise@teemeise.ee
Cart0Item(s)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Tellimine

1. Kui oled leidnud sobiva toote, siis vali toode ning vajuta nuppu Lisa ostukorvi.

2. Seejärel kliki üleval paremas nurgas oleval Ostukorvi nupul ning näedki ostukorvi. Kui ostukorvi lisatud toode on ainus, mida soovid tellida, siis vajuta nuppu Vormista ost (ostukorvi sisu säilib ka ostukorvi lehelt lahkumisel). Kui tahad edasi šopata, siis kliki Tagasi. Kui soovid enne ostu vormistamist välja arvutada transpordi maksumust, siis sisesta sihtkoht, kuhu soovid pakki saada ning näed transpordi maksumuse esmahinnangut. Juhul kui Sul on kupongi kood, siis soodustuse saamiseks sisesta väljale enda kood ning kliki Rakenda kupong.

NB! Erinevatele kupongidele kehtivad erinevad tingimused, mis on alati ära toodud kampaania tingimustes.

3. Vajutades Vormista ost avaneb tellimuse kinnitamise lehekülg. Sul on võimalik tasuda nii külalise kui ka registreeritud kasutajana. Palun täida kõik nõutud väljad.

 a) Vali kohaletoimetamise võimaluste vahel – Kulleri,Itella SmartPOST, Omniva pakiautomaat, Omniva postkontor või Tulen ise järele (kaubale saad ise järgi tulla Tallinnasse Osmussaare 8, mis ei maksa Sulle midagi!). Paki kohaletoimetamise kulu tasub tellija.

b) Makseviis. Meie e-poes saad tasuda valitud toote/toodete eest esitatud arve alusel. 

  • Peale makse kinnitamist saadame Sinu e-posti aadressile teate tellimuse kinnitamise kohta.

  • Kauba eest tuleb tasuda maksimaalselt kolme päeva jooksul alates arve saamisest, vastasel juhul Sinu tellimus tühistatakse. Leping jõustub, kui raha on Teemeise.ee pangakontole (A&T Trading OÜ) laekunud.

 

NB! Kuna meie e-poes müüakse käsitööna valmistatud tooteid, siis peab arvestama, et olenemata toote nimetusest võib olla tarneajaks maksimaalselt 14 kalendripäeva.

NB! Tellimuse kinnitamiseks tuleb kindlasti vajutada pärast maksmist nupule Tagasi kaupmehejuurde. Kui Sa unustad vajutada, siis tellimust ei aktiveerita.

 

PEA MEELES!

Kas tellimiseks peab end registreerima või olemasolevale kontole sisse logima?

Tellimiseks ei ole vaja teha eraldi kontot. Sa võid konto teha, aga see ei ole kohustuslik. Siiski, kontot tehes saadame sulle aeg-ajalt oma uudiskirju, kus võib leiduda nii sooduspakkumisi kui ka sooduskuponge. Lubame, et ei hakka sinu postkasti kuritarvitama ning loomulikult saad uudiskirjadest ka loobuda. Selleks, et kasutada erihindu, peate olema sisse logitud. Kui olete ilma oma kontole sisse registreerimata pannud mingeid tooteid ostukorvi ning alles seejärel logite sisse, unustab süsteem teie esmased valikud ning peate kahjuks otsast alustama.

NB! Kuna Teemeise.ee on internetipõhine ostu-müügikeskkond, peavad kõik ostjad olema vähemalt 18 a. vanad. (Alla 18 aastase isiku või piiratud teovõimega isikule kasutaja staatuse andmine eeldab nimetatud isiku seadusliku eestkostja või esindaja eelnevat nõusolekut). Oleme teinud tellimise Sinu jaoks võimalikult lihtsaks.