6756289
teemeise@teemeise.ee
Cart0Item(s)

Ostukorvis pole tooteid.

Product was successfully added to your shopping cart.

Vahetamine ja tagastamine

Teemeise.ee e-poest ostetud tooteid on võimalik tagastada või vahetada 14-päeva jooksul alates kauba kullerilt kättesaamisest või Omniva pakiautomaati, Itella SmartPOST pakiautomaati või Omniva postkontorisse saabumise teate kättesaamisest.

 Tagastatava või vahetatava kauba saad tuua meie Outlet’i Tallinnas Osmussaare 8 või saata posti või kulleriga. Posti või kulleriga tagastades tasud Sina tagastamisele kulunud saatekulu. Vahetades tasud meile saatmise postikulu, Sulle saatmise maksame ise kinni! Raha tagastatud toodete eest kanname Su pangakontole tagasi viivitamata (kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul), peale tagastatava toote jõudmist meie lattu.

 

1. Täida tagastamise või ümbervahetamise taotlus, mis tuleb lisada tagastatava või ümbervahetatava toote juurde. Taotluse saad välja printida siit (.pdf faili lugemiseks on vajalik alla laadida vastav tarkvara, näiteks Adobe Reader). Anna tagastamisest või ümbervahetamisest teada ka e-posti aadressil teemeise@teemeise.ee .

 

2. Itella SmartPOSTiga saates märgi toote sihtkohaks Tallinna Lasnamäe Centrumi pakiautomaat Omnivaga tagastamisel saada pakk aadressile Osmussaare 8, Tallinn 13811.

 

Kui toode on meieni jõudnud, siis saadame Sinu e-posti aadressile sellekohase kinnituse. Ümbervahetamise korral paneme uue soovitud toote teele kohe, kui oleme ümbervahetamisele kuuluva toote kätte saanud. Uus toode jõuab Sinuni mõne päevaga!

 

TÄHELEPANU!

Vahetamise ja tagastamise kohta kehtib ainult füüsilistele isikutele (eraisik), kes on ostu sooritanud meie e-poest!

Vahetamisele ega tagastamisele ei kuulu toode:

 

1. Toode, mida on kasutatud ja millel on kasutamise märgid (juhul, kui soovid tagastada defektiga kaupa, siis me ei aktsepteeri tagastamiseks ka toodet, mida on kasutatud ebaõigetes kasutamistingimustes ehk ise rikutud)

 

2. mis on valesti hooldatud, mille tulemusena on kaup mehaaniliselt kahjustunud (põletused, sisselõiked, rebendid, kemikaalidega kahjustumine jne)

 

3. Kõikidel eelpool välja toodud juhtudel tagastatakse kaup saatjale ning raha ei tagastata.